MC Scene V
piątek, 26 kwietnia 2013 21:05

MC Scene V

Ruszamy z piąta edycją kultowej MC SCENE! Zasady i pomysł sprawdzony, więc nic nie zmieniamy! Przeczytajcie tylko wyciąg z regulaminu podany na dole, żeby nie było nieporozumień :)  Obejrzyjcie też reportaże z poprzednich. Tysiące ludzi się przewinęło i dziesiątki wykonawców i to wszytko, w pięknym anturażu. Można?! Można! Więc do dzieła!

 

Regulamin (wyciąg):

  1. MC SCENE to impreza organizowana wyłącznie przez szkołę MUSICOLLECTIVE z pomocą zarządu MOLO SOPOCKIE.
  2. Na imprezie występują uczniowie szkoły musicollective oraz osoby z nią powiązane.
  3. W każdym składzie (zespole) musi być co najmniej 50% osób aktualnie uczących się w szkole musicollective (w wypadku składów nieparzystych - większość).
  4. Na MC SCENE mogą wystąpić tylko składy (zespoły) które zakwalifikowały się w wewnętrznym odsłuchaniu w MC - termin odsłuchań zostanie niebawem podany.
  5. Stylistyka muzyki oraz inne elementy sceniczne muszą być dopasowane do charakteru imprezy. Impreza ma charakter otwarty, rodzinny i spokojny :)
  6. Na terenie koncertowy, zapleczu oraz samej scenie obowiązują identyfikatory MC. upoważniają one do występów. (osoby bez takowych nie zostaną wpuszczone przez ochronę na obiekt koncertowy) Osobą z zewnątrz zostaną wypożyczone na czas koncertu.
  7. Czas, miejsce oraz długość imprezy mogą ulec zmianie. Sama impreza może zostać odwołana BEZ PODANIA przyczyn. 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Website Security Test